Бази тестових завдань

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Зверніть увагу!!!!  Центр інноваційних технологій та комп’ютерного тестування здійснює виключно програмну та технічну підтримку тестування під час підсумкового контролю знань студентів і, діючи відповідно до “Положення про Центр інноваційних технологій та комп’ютерного тестування Волинського національного університету імені Лесі Українки”, не несе відповідальності за зміст та обсяг бази тестових завдань для підсумкового контролю знань студентів з навчальних дисциплін.

Спірні питання щодо змісту та обсягу бази тестових завдань НАПОЛЕГЛИВО просимо вирішувати із розробниками тестів та викладачами, які читають відповідні дисципліни.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГАЛУЗІ ЗНАНЬ (id:201)
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ (id:70)
БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ (id:66)
ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ (id:67)
ОСВІТНІЙ МЕНЕДЖМЕНТ (id:156)
ОСНОВИ ПРАВА (id:61)
ТВОРЧИЙ ФЕНОМЕН ЛЕСІ УКРАЇНКИ (id:235)
УКРАЇНСЬКА МОВА ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ (id:263)
Іноземна мова

Центр інноваційних технологій та комп’ютерного тестування бази тестових завдань для підсумкового контролю знань з навчальних дисциплін  публікує на сайті відповідно до рішення Вченої ради університету.

Зміни та доповнення до бази тестових завдань здійснюються на підставі рішення кафедри, яка забезпечує викладання відповідної дисципліни. Оновлені бази тестів публікуються тільки після їх апробації розробниками у системі тестування OpenTest.