Електронне навчання

Електронне (дистанційне) навчання (E-learning)  – це система навчання, що пропонує використання Інтернет-технологій, електронних бібліотек, навчально-методичних, мультимедіа-матеріалів, віртуальних лабораторій і практикумів тощо.

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки використовують для електронного (дистанційного) навчання систему управління дистанційним навчанням LMS Moodle та сервіс Microsoft 365.

 

 

Сервіс Microsoft 365 (раніше Office 365) – це повноцінний пакет Microsoft Office для роботи з документами, комунікації, зберігання даних тощо. Обліковий запис (логін(@vnu.edu.ua) надає доступ до таких сервісів Microsoft 365: Word, Excel, PowerPoint, Teams, Project, SharePoint, Stream, OneNote, OneDrive, Outlook та ще багатьох інших сервісів і застосунків.
Для здобувачів освіти та нових працівників облікові записи створюються централізовано і автоматично після зарахування.
https://login.microsoftonline.com/

 

LMS Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) – це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням, системою управління курсами, віртуальним навчальним середовищем або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, здобувачів освіти та адміністраторам великий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного. LMS Moodle можна використовувати не лише в навчанні  студентів, але також при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні тощо.

Вхід на Платформу електронного навчання Волинського національного університету імені Лесі Українки: https://moodle.vnu.edu.ua/